Náš široký sortiment výrobkov umožňuje zákazníkovi vybrať správnu batériu pre vaše potreby. Vysoká kvalita a optimálny výkon zaručujú úplnú bezpečnosť a spoľahlivosť v prevádzke.

autobatérie

motocyklovébatérie

ázijskébatérie

batériedo vozíkov

autobatérie

BATCAR ™ je spoločnosť, ktorá spĺňa očakávania zákazníkov, a to prostredníctvom mnohých rokoch výnosného podnikania a bohaté skúsenosti. Našou hlavnou úlohou je poskytovať najlepšie batérie za najnižšiu cenu a najvyššiu kvalitu na osobné automobily, nákladné automobily, motocykle a ďalšie zariadenia, ktoré vyžadujú externé napájanie systému.

Iba tu nájdete autobatérie najlepších  výrobcov: EUROSTART FIAMM, VARTA, DIVINE, Exide. Majú výborné prevádzkové parametre,  výborný prevádzkový výkon aj pri nízkych teplotách , nízky stupeň vybitia, a vysokú odolnosť voči korózii.

Naše výrobky sú bezpečné a šetrné k životnému prostrediu. Spoľahlivosť kedykoľvek a kdekoľvek, poskytuje komfort v každom ročnom období.

Prosím prečítajte si popis pod ponukou a v prípade vašich otázok neváhajte a  obráťťe sa na nás. Radi zodpovieme  všetky vaše otázky.

1. Pre osobné vozidla

2. Pre úžitkové vozidla

motocyklové batérie

BATCAR ponúka moderné batérie určené pre motocykle, značky Novelbat.

Motocyklové akumulátory Nowelbat sa vďaka výborným parametrom a prijateľnej cene tešia veľkej popularite. Bohatá produktová ponuka uspokojí potreby prakticky každého klienta.

1. Pre motocykle

2. Pre skútre

3. Pre kolobežky

ázijské batérie

BATCAR™ vedie bežne skladom aj akumulatory tzv. Azijských typov Použité v značkách automobilov: Honda, Lexus ,Mazda, Nissan , Kia ,Suzuli a pod.

Pri osobných vozidlách vyrábaných v Ázii (vrátane Honda Mazda, Mitsubishi, Nissan, Suzuki, Toyota)

batérie do vozíkov

Spoločnosť BATCAR ™ poskytuje batérie pre nákladné automobily od výrobcov EUROSTART, FIAMM, VARTA.  Majú výborné prevádzkové parametre,  výborný prevádzkový výkon aj pri nízkych teplotách , nízky stupeň vybitia, a vysokú odolnosť voči korózii.

Naše výrobky sú bezpečné a šetrné k životnému prostrediu. Spoľahlivosť kedykoľvek a kdekoľvek, poskytuje komfort v každom ročnom období.

Prosím prečítajte si popis pod ponukou a v prípade vašich otázok neváhajte a  obráťťe sa na nás. Radi zodpovieme  všetky vaše otázky.

1. Pre vozidlá s veľmi vysokou spotrebou energie a  vozidlá ktoré sa používajú sa na dlhé vzdialenosti

2. Pri vozidlách používaných na kratšie vzdialenosti s priemerným dopytom na  energiu.

AGMbatérie

gélovébatérie

batériepre lode a jachty

AGM batérie

Baérie AGM: Megalight FIAMM AGM DIVINE F3. AGM batérie sú úplne bezúdržbové, sú pevne a úplne odolné proti úniku elektrolytu. Majú elektrolyt viazaný v absorbčnej sklenenej rohožy (ang AGM -. Absorbent Glass Mat). Sú navrhnuté tak, aby odolali otrasom. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou, vynikajúcim výkonom, ktorý umožňuje používanie týchto batérií vo vozidách v profesionálnom resp. stavebnom priemysle.

Naše výrobky sú bezpečné a šetrné k životnému prostrediu. Spoľahlivosť kedykoľvek a kdekoľvek, poskytuje komfort v každom ročnom období.

1. pre použitie v člne s elektromotorom

2. pre karavany

3. pre inštalácie obnoviteľných zdrojov solárnej energie (solárne, vietor, voda)

4. pre osvetlenia

5. pre domáce energetické systémy

6. pre vozidlá s mikro-hybridným systém Stop & Start

7. pri vozidlách vybavených rekuperačným brzdovým systémom a ďalších systémov ukladania energie (napríklad Ukazovateľ rýchlosti, inteligentný alternátor, termoelektrický generátor elektrickej energie)

gélové batérie

Ponúkame značky Divine gélových batérií GEL ™. Sú úplne bezúdržbové batérie vyrobené v gélovej technológii.

Batérie sa používaju pre proces rekombinácie plynu, ktorý je spojený s kyslíkom za vzniku molekuly vody. Táto technológia eliminuje potrebu pre napájanie a umožňuje použitie v priestoroch bez osobitného vetrania. Gélové batérie sa vyznačujú: zvýšeným množstvom cyklov hlbokého vybitia a nabitia, gélovéhový elektrolyt zamedzuje sulfácii vďaka tesnej konštrukcii, stabilnou prevádzkou pri zvýšenej teplote, nižšie samovybíjanie a vďaka hrubým doskám  vyššiu životnosť.

1. člny, jachty

2. stroje na čistenie

3. kemp

4. elektrické invalidné vozíky, invalidné vozíky, golfové vozíky

5. obnoviteľných energetických systémov

batérie pre lode a jachty

Významné miesto v našom sortimente zaujímajú batérie pre lode a jachty z vedúcich značiek na trhu: Megalight, Divine F3 AGM, GEL Divine.

Produkty v ponuke BATCAR spoločnosti spĺňajú najvyššie štandardy výkonu a sú šetrné k životnému prostrediu. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou použitia, veľmi dobrým výkonom, atraktívnym  dizajnom, malým vnútorným odporom, ktorý zaisťuje vysoký prietok energie , rýchlejšie nabíjanie a veľmi vysokú odolnosť voči vibráciám a otrasom. Batérie pre lode a člny sú ideálne ako pre štartovanie tak i na napájanie el. spotrebičov a zariadení na palube.

1. Pre použitie v člne s elektromotorom

2. jachty

3. nafukovacie člny